BOLD sklenka na postavení, verde
BOLD sklenka na postavení, verde
| Výrobce: | Výrobce: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-103T29567 |
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | BOLD |
| Rozměr | 87x108x87 mm |
| Průměr | 87 mm |
| Šířka | 87 mm |
| Výška | 108 mm |
| Hloubka | 87 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4470 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062867248 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |

