BOLD dávkovač mýdla na postavení, carina
BOLD dávkovač mýdla na postavení, carina
| Výrobce: | Výrobce: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-103T30565 |
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | BOLD |
| Rozměr | 85x138x85 mm |
| Průměr | 85 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 138 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 320 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062867170 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |

