BODO obklad Mocca Mate 20x60 (1,56m2) BOD034
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | ALAPLANA |
|---|---|
| Série | BODO |
| Rozměr | 20x60 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.5600 m2 |
| Počet ks v balení | 13 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 14.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435433595588 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | hnědá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 20 x 60 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
BODO obklad Snow Mate (Mat) 33,3x90 (1,1988m2) BOD008
expedice do 7 dnů822 Kč
Při platbě předem pouze 779 Kč
BODO dlažba Grey SLIPSTOP 60x120 (1,428m2) BOD020
na objednávku935 Kč
Při platbě předem pouze 886 Kč
BODO obklad Mocca Mate (Mat) 33,3x90 (1,1988m2) BOD006
expedice do 7 dnů822 Kč
Při platbě předem pouze 779 Kč

