BODO obklad Grey Mate 20x60 (1,56m2) BOD033
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | ALAPLANA |
|---|---|
| Série | BODO |
| Rozměr | 20x60 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.5600 m2 |
| Počet ks v balení | 13 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 14.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435433595649 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Barva | šedá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 20 x 60 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
BODO dlažba White SLIPSTOP (Mat) 45x45 (1,42m2) BOD016
expedice do 7 dnů559 Kč
Při platbě předem pouze 536 Kč
653 Kč
Při platbě předem pouze 619 Kč
BODO dlažba Mocca SLIPSTOP (Mat) 30x60 (1,26m2) BOD028
expedice do 7 dnů653 Kč
Při platbě předem pouze 619 Kč
BODO dlažba Grey SLIPSTOP (Mat) 59,5x59,5 (1,42m2) BOD022
expedice do 7 dnů653 Kč
Při platbě předem pouze 619 Kč

