BLOCK otopné těleso 280x1330 mm, bílá mat IR183
BLOCK otopné těleso 280x1330 mm, bílá mat IR183
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BLOCK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 280x1330 mm |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 1330 mm |
| Objem | 6.30 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Rámové |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 353 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Hmotnost / ks | 11.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887024 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | bílá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
KTX topná tyč s termostatem, 300 W, chrom KTX-C-300
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
TWIN připojovací sada ventilů pro středové připojení, chrom CP401S
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GIANLUCA otopné těleso 400x1590mm, černá mat
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
DINA otopné těleso 400x1560 mm, bílá IR364W
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
METRO LIGHT otopné těleso 300x1500 mm, bílá IR446T
na objednávku4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč


