Bidetová sprška kulatá, měď mat
Bidetová sprška kulatá, měď mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BS616PG |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 23 mm |
| Výška | 113 mm |
| Hloubka | 59 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135644 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
P.M.H. Koupelnový radiátor Avento AV1A 500x790 Antracit AV1A
expedice do 7 dnů7 714 Kč
Při platbě předem pouze 6 988 Kč
P.M.H. Koupelnový radiátor Avento AV6B 600x1630 Černá AV6B
expedice do 7 dnů11 314 Kč
Při platbě předem pouze 10 249 Kč
P.M.H. Koupelnový radiátor Naas NS2A-M 600x775 Antracit NS2A-M
expedice do 7 dnů7 919 Kč
Při platbě předem pouze 7 174 Kč

