BELLA držák ručníků 340x25mm, chrom FA301
BELLA držák ručníků 340x25mm, chrom FA301
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FA301 |
- Instalace (vrtáním) na levý nebo pravý bok skříňky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 340 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost / ks | 0.5480 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913909948 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Podobné zboží
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
BELLA držák ručníků 400x25 mm, bílá FA311W
expedice do 7 dnů1 144 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč
Mohlo by Vás zajímat

