BEBÉ vanová baterie na připojení do podlahy, zlato BB021/17
BEBÉ vanová baterie na připojení do podlahy, zlato BB021/17
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB021/17 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 1068 mm |
| Hloubka | 187 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 855 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936173 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP vanová baterie do podlahy, zlato mat UT021TG
na objednávku48 683 Kč
Při platbě předem pouze 45 715 Kč
29 231 Kč
Při platbě předem pouze 27 192 Kč
ULTRATAP vanová baterie do podlahy, černá mat UT021TB
na objednávku40 582 Kč
Při platbě předem pouze 38 107 Kč

