BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato BB042/17
BEBÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato BB042/17
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936159 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, zlato FLE10ZL
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, zlato BR517
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Hlavová sprcha, průměr 300mm, zlato SF417
expedice do 7 dnů9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom UT041T
expedice do 7 dnů2 288 Kč
Při platbě předem pouze 2 148 Kč
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UT042T
expedice do 7 dnů3 518 Kč
Při platbě předem pouze 3 303 Kč
11 537 Kč
Při platbě předem pouze 10 834 Kč
SOLARIS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá/měď mat WD042PG
expedice do 7 dnů3 797 Kč
Při platbě předem pouze 3 565 Kč

