BEBÉ nástěnná vanová baterie, chrom BB010
BEBÉ nástěnná vanová baterie, chrom BB010
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 213 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 196 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936043 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, chrom FLEX150
expedice do 7 dnů206 Kč
Při platbě předem pouze 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
VERSI nástěnná vanová baterie, chrom RV010
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
SPY nástěnná vanová baterie, zlato mat PY10/19
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
KIRKÉ BLACK nástěnná vanová baterie, černá páčka, zlato KI10NZ
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč

