BAMBUS stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, bambus BI026
BAMBUS stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, bambus BI026
| Výrobce: | Výrobce: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-BI026 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Aqualine |
| Adresa výrobce: | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail: | info@sapho.cz |
- Uvnitř vyjímatelná plastová nádobka
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SNOW |
| Rozměr | 320x820x220 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 2.1630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864360 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bambus |
Doporučujeme přikoupit
SNOW držák kartáčků na postavení, bílá/bambus 7580
expedice do 7 dnůSNOW dávkovač mýdla na postavení 350ml, bílá/bambus 7578
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat


