AVICE deska 70x36cm, aquamarine AV0766
AVICE deska 70x36cm, aquamarine AV0766
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV0766 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 70x5x36 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Tyrkysová |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.4610 kg |
| EAN | 8590913937194 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
Doporučujeme přikoupit
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
AVICE sušák osušky, 600x95mm, černá mat VC475
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
UNICOLOR 15 obklad Gris Brillo 15x15 (1m2) 127UNI
na objednávku700 Kč
Při platbě předem pouze 663 Kč

