AVICE deska 60x50cm, šedý kámen AV0610
AVICE deska 60x50cm, šedý kámen AV0610
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 60x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 495 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Šedý kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 9.6400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913888588 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Podpěrná konzole 490x330x40mm, lakovaná ocel, zlato mat, 1 ks 30377
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Podpěrná konzole 490x330x40 mm, ocel, chrom, 1 ks 30374 30374 50719
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ROYAL FAMILY bidetový sifon 5/4", odpad 32mm, chrom 0370OT25K7
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč

