AVICE deska 60x36cm, šedý kámen AV06610
AVICE deska 60x36cm, šedý kámen AV06610
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV06610 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 60x5x36 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Šedý kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.6410 kg |
| EAN | 8590913937149 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
Doporučujeme přikoupit
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
31 020 Kč
Při platbě předem pouze 29 195 Kč
19 140 Kč
Při platbě předem pouze 18 014 Kč
EASY čtvrtkruhová sprchová zástěna 1100x800mm, L/R, čiré sklo EL2415
expedice do 7 dnů10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 631 Kč

