AVICE deska 60x36cm, old wood AV0668
AVICE deska 60x36cm, old wood AV0668
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV0668 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 60x5x36 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Old wood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.6410 kg |
| EAN | 8590913937125 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
22 Kč
Při platbě předem pouze 21 Kč
expedice do 7 dnů
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 350x150x40mm, lakovaná ocel, bílá mat, 1 ks 30378
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Podpěrná konzole 350x280x40mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks 30375
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ZORBA deska Rockstone 41x22,5cm, bílá mat LT113-0101 60475
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč

