AVICE deska 150x36cm, štípaný kámen AV1569
AVICE deska 150x36cm, štípaný kámen AV1569
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1569 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 150x5x36 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Štípaný kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 17.3210 kg |
| EAN | 8590913938092 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
PLATO deska Rockstone 2200x24x500mm, bílá mat PL220-0101
na objednávku19 574 Kč
Při platbě předem pouze 18 208 Kč

