ASTRA R MONOLITH asymetrická vana 160x75x60cm, bílá/siena
ASTRA R MONOLITH asymetrická vana 160x75x60cm, bílá/siena
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-34611M.42 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 160x75x60 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá/Modrá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 37.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078456 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | modrá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
13 235 Kč
Při platbě předem pouze 12 466 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ASTRA R MONOLITH asymetrická vana 160x75x60cm, bílá 34611M
expedice do 7 dnů33 187 Kč
Při platbě předem pouze 31 258 Kč
40 119 Kč
Při platbě předem pouze 38 720 Kč
38 175 Kč
Při platbě předem pouze 35 956 Kč
40 119 Kč
Při platbě předem pouze 38 720 Kč


