ASTRA B hydromasážní vana, 165x75x48cm, Active Hydro, chrom 56860
ASTRA B hydromasážní vana, 165x75x48cm, Active Hydro, chrom 56860
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-32611.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 165x75x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 225.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 43.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729048732 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
46 629 Kč
Při platbě předem pouze 45 003 Kč
58 566 Kč
Při platbě předem pouze 56 523 Kč
48 753 Kč
Při platbě předem pouze 47 053 Kč
38 072 Kč
Při platbě předem pouze 36 744 Kč

