ASTRA B hydromasážní vana, 165x75x48cm, Active Hydro-Air, chrom 56861
ASTRA B hydromasážní vana, 165x75x48cm, Active Hydro-Air, chrom 56861
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-32611.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 165x75x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 225.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 49.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729048749 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
47 876 Kč
Při platbě předem pouze 46 206 Kč
54 679 Kč
Při platbě předem pouze 52 771 Kč
69 462 Kč
Při platbě předem pouze 67 039 Kč
59 598 Kč
Při platbě předem pouze 57 519 Kč

