ARUBA umyvadlo, Rockstone, 150x51,5cm, pravé, bílá mat AR150-B1R
ARUBA umyvadlo, Rockstone, 150x51,5cm, pravé, bílá mat AR150-B1R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR150-B1R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 150x51,5 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 33.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886881 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
12 831 Kč
Při platbě předem pouze 11 936 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
ARUBA konzole s policí 148,4x40x49 cm, černá mat ARK150
na objednávku12 831 Kč
Při platbě předem pouze 11 936 Kč
Mohlo by Vás zajímat
21 190 Kč
Při platbě předem pouze 20 131 Kč
24 540 Kč
Při platbě předem pouze 23 313 Kč
25 360 Kč
Při platbě předem pouze 24 092 Kč
QUADRADO betonové umyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, bílý pískovec AR467
expedice do 7 dnů11 988 Kč
Při platbě předem pouze 11 152 Kč


