ARUBA umyvadlo, Rockstone, 190x51,5cm, levé, bílá mat AR190-B1L
ARUBA umyvadlo, Rockstone, 190x51,5cm, levé, bílá mat AR190-B1L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR190-B1L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 190x51,5 cm |
| Šířka | 1900 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 39.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886966 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
16 417 Kč
Při platbě předem pouze 15 272 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
ARUBA konzole s policí 188,4x40x49 cm, černá mat ARK190
na objednávku16 417 Kč
Při platbě předem pouze 15 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
23 690 Kč
Při platbě předem pouze 22 505 Kč
20 310 Kč
Při platbě předem pouze 19 294 Kč
23 690 Kč
Při platbě předem pouze 22 505 Kč
19 420 Kč
Při platbě předem pouze 18 449 Kč


