ARUBA umyvadlo, Rockstone, 180x51,5cm, levé, bílá mat AR180-B1L
ARUBA umyvadlo, Rockstone, 180x51,5cm, levé, bílá mat AR180-B1L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR180-B1L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 180x51,5 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 38.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886942 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
15 532 Kč
Při platbě předem pouze 14 448 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
ARUBA konzole s policí 178,4x40x49 cm, černá mat ARK180
na objednávku15 532 Kč
Při platbě předem pouze 14 448 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč


