ARUBA umyvadlo, Rockstone, 160x51,5cm, levé, bílá mat AR160-B1L
ARUBA umyvadlo, Rockstone, 160x51,5cm, levé, bílá mat AR160-B1L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR160-B1L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 160x51,5 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 34.8600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886904 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
13 726 Kč
Při platbě předem pouze 12 768 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
ARUBA konzole s policí 158,4x40x49 cm, černá mat ARK160
na objednávku13 726 Kč
Při platbě předem pouze 12 768 Kč
Mohlo by Vás zajímat
22 860 Kč
Při platbě předem pouze 21 717 Kč
24 540 Kč
Při platbě předem pouze 23 313 Kč
19 420 Kč
Při platbě předem pouze 18 449 Kč
23 690 Kč
Při platbě předem pouze 22 505 Kč


