AROWANA zrcadlo v rámu 60x80cm, černá mat AWB0600
AROWANA zrcadlo v rámu 60x80cm, černá mat AWB0600
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AROWANA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x80 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 6.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972997 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Barva | černá |
Mohlo by Vás zajímat
15 729 Kč
Při platbě předem pouze 14 632 Kč
GEMINI zrcadlo s LED osvětlením 550x550mm GM055
expedice do 7 dnů3 836 Kč
Při platbě předem pouze 3 568 Kč
AROWANA zrcadlo v rámu 500x800mm, chrom AW5080
expedice do 7 dnů1 926 Kč
Při platbě předem pouze 1 792 Kč
MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 60x70x16cm, levá/pravá, bílá MC060-0030
expedice do 7 dnů10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč


