ARGILE dlažba Ice 10x10 (0,5m2) (EQ-4) 27576
ARGILE dlažba Ice 10x10 (0,5m2) (EQ-4) 27576
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-27576 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | ARGILE |
| Rozměr | 10x10 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Slinutá, Mrazuvzdorná |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 50 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 20.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404950576 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 10 x 10 cm |
| Typ produktu | obklad a dlažba na stěnu |
Mohlo by Vás zajímat
67 527 Kč
Při platbě předem pouze 65 172 Kč
39 870 Kč
Při platbě předem pouze 38 479 Kč
35 062 Kč
Při platbě předem pouze 33 839 Kč
34 985 Kč
Při platbě předem pouze 33 764 Kč

