ARGILE dlažba Cacao 10x10 (0,5m2) (EQ-4) 27571
ARGILE dlažba Cacao 10x10 (0,5m2) (EQ-4) 27571
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-27571 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | ARGILE |
| Rozměr | 10x10 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Slinutá, Mrazuvzdorná |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 50 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 20.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404950521 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 10 x 10 cm |
| Typ produktu | obklad a dlažba na stěnu |
Mohlo by Vás zajímat
52 408 Kč
Při platbě předem pouze 50 580 Kč
60 604 Kč
Při platbě předem pouze 58 490 Kč
31 037 Kč
Při platbě předem pouze 29 955 Kč
34 013 Kč
Při platbě předem pouze 32 827 Kč

