ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom/zlato 3272
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom/zlato 3272
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 167 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Chrom/Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.2700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002464 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chrom, pár NOV76MAC
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT017VBC
expedice do 7 dnů10 578 Kč
Při platbě předem pouze 9 933 Kč
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004T
expedice do 7 dnů4 961 Kč
Při platbě předem pouze 4 659 Kč
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, bronz 3026
expedice do 7 dnů6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004TBG
expedice do 7 dnů7 183 Kč
Při platbě předem pouze 6 745 Kč

