ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 275mm, chrom/zlato 3092
ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 275mm, chrom/zlato 3092
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3092 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Výška | 275 mm |
| Hloubka | 182 mm |
| Barva | Chrom/Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 175 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002303 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Podobné zboží
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, chrom 3121
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 265mm, chrom/zlato 3112
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, chrom/zlato 3122
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
KAYRA stojánková dřezová baterie, chrom K1052
expedice do 7 dnů3 517 Kč
Při platbě předem pouze 3 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SALY stojánková dřezová baterie, výška 280mm, chrom SA511
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
KIRKÉ WHITE stojánková dřezová baterie, bílá páčka, zlato KI14BZ
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, chrom/zlato 3122
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
PE stojánková dřezová baterie, nerez mat PE015
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

