ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, růžové zlato 3127
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, růžové zlato 3127
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3127 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 173 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.8900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859175 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | růžové zlato |
Mohlo by Vás zajímat
6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
LISON stojánková dřezová baterie, černá mat MJ125B
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
KIRKÉ WHITE stojánková dřezová baterie, bílá páčka, bronz KI14BB
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
LISON stojánková dřezová baterie, chrom MJ125
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč

