ANTEA podomítkový ventil, studená, růžové zlato 3057C
ANTEA podomítkový ventil, studená, růžové zlato 3057C
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3057C |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.5400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859106 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | růžové zlato |
Mohlo by Vás zajímat
TRAX podomítkový ventil, teplá, chrom 605H 56728
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
ANTEA podomítkový přepínač, páčka, zlato DEVIN105
na objednávku4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
AXIA podomítkový ventil, studená, chrom 505C
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč

