ANTEA nástěnná vanová baterie kompletní, růžové zlato 3017
ANTEA nástěnná vanová baterie kompletní, růžové zlato 3017
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3017 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 265 mm |
| Hloubka | 147 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Hmotnost / ks | 2.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913858994 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | růžové zlato |
Příslušenství
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA nástěnná vanová baterie kompletní, chrom/zlato 3012
expedice do 7 dnů6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
ANTEA nástěnná vanová baterie kompletní, nikl 3018
na objednávku7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 872 Kč

