ANDRA L asymetrická vana 160x90x45cm, černá mat
ANDRA L asymetrická vana 160x90x45cm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-81521.21 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 160x90x45 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 240.00 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 33.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062325 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | černá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
817 Kč
Při platbě předem pouze 769 Kč
expedice do 7 dnů
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Podstavec k akrylátové vaně Polysan, 51,5-74,5cm, pár PO60-80
expedice do 7 dnů817 Kč
Při platbě předem pouze 769 Kč
3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 637 Kč
Vanová souprava, bovden, délka 600mm, zátka 72mm, chrom 71850
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
Mohlo by Vás zajímat
69 015 Kč
Při platbě předem pouze 66 607 Kč
41 177 Kč
Při platbě předem pouze 39 740 Kč
63 219 Kč
Při platbě předem pouze 61 013 Kč
27 580 Kč
Při platbě předem pouze 26 618 Kč

