ALTONA umyvadlo volně stojící, litý mramor, průměr 43,5x85cm, kryt výpusti, bílá mat AT435
ALTONA umyvadlo volně stojící, litý mramor, průměr 43,5x85cm, kryt výpusti, bílá mat AT435
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 43,5x85 cm |
| Průměr | 435 mm |
| Šířka | 435 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 53.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931604 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4", zátka s uchem, nerez 151.119.0
expedice do 7 dnů70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
21 921 Kč
Při platbě předem pouze 20 392 Kč
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat WD008B
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
SOLARIS podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom WD008
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TREVA umyvadlo volně stojící, litý mramor, 56,5x85cm, kryt výpusti, bílá mat TR565
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč


