ALTIS obdélníkový sprchový kout 1600x900 mm, L/P varianta AL4315CAL6015C
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1600x900 mm, L/P varianta AL4315CAL6015C
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 160x90 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 675 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913906091 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
23 354 Kč
Při platbě předem pouze 21 930 Kč
21 878 Kč
Při platbě předem pouze 20 544 Kč
18 089 Kč
Při platbě předem pouze 16 986 Kč
18 089 Kč
Při platbě předem pouze 16 986 Kč


