ALTIS obdélníkový sprchový kout 1300x900 mm, L/P varianta AL4015CAL6015C
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1300x900 mm, L/P varianta AL4015CAL6015C
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 130x90 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 525 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 98.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913906008 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč
20 894 Kč
Při platbě předem pouze 19 620 Kč
19 582 Kč
Při platbě předem pouze 18 388 Kč


