ALTIS čtvercový sprchový kout 900x900 mm, rohový vstup, čiré sklo AL1590CAL1590C
ALTIS čtvercový sprchový kout 900x900 mm, rohový vstup, čiré sklo AL1590CAL1590C
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 455 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 86.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913905667 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
7 903 Kč
Při platbě předem pouze 7 444 Kč

