ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1100x800 mm, L/P varianta AL3912BAL5912B
ALTIS BLACK obdélníkový sprchový kout 1100x800 mm, L/P varianta AL3912BAL5912B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 110x80 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 425 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 87.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913906114 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ALTIS BLACK rozšiřovací profil 10mm AL9412B
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1100x800 mm, L/P varianta AL3915CAL5915C
expedice do 7 dnů16 056 Kč
Při platbě předem pouze 15 077 Kč
18 844 Kč
Při platbě předem pouze 17 695 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1100x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1115EL3215EL3215
expedice do 7 dnů16 687 Kč
Při platbě předem pouze 15 670 Kč
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1100x800mm, hran. pojezdy, rohový TL2180-5002
expedice do 7 dnů19 488 Kč
Při platbě předem pouze 18 355 Kč


