ALTIS BLACK čtvercový sprchový kout 1000x1000 mm, rohový vstup, čiré sklo AL1512BAL1512B
ALTIS BLACK čtvercový sprchový kout 1000x1000 mm, rohový vstup, čiré sklo AL1512BAL1512B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ALTIS |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 525 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 94.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913905711 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
ALTIS BLACK rozšiřovací profil 10mm AL9412B
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
AURA sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 100x100cm, bílá 60511
expedice do 7 dnů7 009 Kč
Při platbě předem pouze 6 602 Kč
3 480 Kč
Při platbě předem pouze 3 262 Kč
7 353 Kč
Při platbě předem pouze 6 926 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THRON ROUND čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2010-5005
expedice do 7 dnů19 918 Kč
Při platbě předem pouze 18 760 Kč
ZOOM čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, L/P varianta ZL1210ZL3210
expedice do 7 dnů14 744 Kč
Při platbě předem pouze 13 845 Kč
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč
ALTIS čtvercový sprchový kout 1000x1000 mm, rohový vstup, čiré sklo AL1510CAL1510C
expedice do 7 dnů18 024 Kč
Při platbě předem pouze 16 925 Kč


