ALIX galerka s LED osvětlením 96x70x17,5cm, bílá AX196-0030
ALIX galerka s LED osvětlením 96x70x17,5cm, bílá AX196-0030
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AX196-0030 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ALIX GALERKY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96x70x17,5 cm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 950 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 21.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913883156 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Příslušenství
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 643 Kč
Při platbě předem pouze 14 552 Kč
15 643 Kč
Při platbě předem pouze 14 552 Kč
14 637 Kč
Při platbě předem pouze 13 616 Kč
ASTRO zrcadlo s LED osvětlením 1000x700mm, kosmetické zrcátko MIRL4
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč

