ALIX galerka s LED osvětlením 86x70x17,5cm, bílá AX186-0030
ALIX galerka s LED osvětlením 86x70x17,5cm, bílá AX186-0030
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AX186-0030 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ALIX GALERKY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 86x70x17,5 cm |
| Šířka | 860 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 950 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 20.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913883149 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Police ke galerce, včetně uchycení, 80cm, chrom SH080
expedice do 7 dnů550 Kč
Při platbě předem pouze 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 643 Kč
Při platbě předem pouze 14 552 Kč
ASTRO zrcadlo s LED osvětlením 1000x700mm, kosmetické zrcátko MIRL4
expedice do 7 dnů5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
18 507 Kč
Při platbě předem pouze 17 216 Kč
AROWANA zrcadlo v rámu 100x70cm, černá mat AWB1070
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč

