ALIX galerka s LED osvětlením 56x70x17,5cm, levá/pravá, borovice rustik AX156-0016
ALIX galerka s LED osvětlením 56x70x17,5cm, levá/pravá, borovice rustik AX156-0016
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AX156-0016 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ALIX GALERKY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 56x70x17,5 cm |
| Šířka | 560 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 950 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 18.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913896408 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Police ke galerce, včetně uchycení, 50cm, chrom SH050
expedice do 7 dnů490 Kč
Při platbě předem pouze 456 Kč
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GRETA galerka s LED osvětlením, 60x70x14cm, bílá mat GR060-0031
expedice do 7 dnů7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč
VALERIA zrcadlo v dřevěném rámu 580x780mm, platina NL393
na objednávku3 922 Kč
Při platbě předem pouze 3 648 Kč
11 687 Kč
Při platbě předem pouze 10 872 Kč
SAMBLUNG zrcadlo ve vyřezávaném rámu 60x80cm, stříbrná IN115
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč

