ALETTE keramické umyvadlo na desku, vysoké, Ø 41cm, bílá
ALETTE keramické umyvadlo na desku, vysoké, Ø 41cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 41x18 cm |
| Průměr | 410 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114755 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 873 Kč
Při platbě předem pouze 9 184 Kč
PICOBELLO keramické umyvadlo na desku ? 37cm, bílá AR484
expedice do 7 dnů3 302 Kč
Při platbě předem pouze 3 072 Kč
9 408 Kč
Při platbě předem pouze 8 752 Kč
6 269 Kč
Při platbě předem pouze 5 832 Kč


