ALBRECHT otopné těleso 400x930 mm, středové připojení, černá mat 600.111.6
ALBRECHT otopné těleso 400x930 mm, středové připojení, černá mat 600.111.6
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | ALBRECHT |
| Rozměr | 400x930 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 930 mm |
| Objem | 3.20 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 327 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 6.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913943034 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Háček na otopné trubkové těleso, chrom 2602S/CR
expedice do 7 dnů183 Kč
Při platbě předem pouze 173 Kč
1 187 Kč
Při platbě předem pouze 1 122 Kč
Dvojháček pro rovná a oblá otopná tělesa, chrom 1801-23
na objednávku405 Kč
Při platbě předem pouze 383 Kč
WICHER připojovací sada termostatická pro středové připojení 50mm, černá mat 600.311.6
expedice do 7 dnů2 455 Kč
Při platbě předem pouze 2 316 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, bílá - 895-070-000-03-30-20
expedice do 10 dnů3 471 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, kartáčovaná měď - 895-070-000-03-30-65
expedice do 10 dnů3 971 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, mráz, růžové zlato - 895-070-000-00-30-60
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, zlatá 895-070-000-00-77-50
expedice do 10 dnů2 771 Kč

