ALBRECHT otopné těleso 400x1250 mm, středové připojení, černá mat 600.112.6
ALBRECHT otopné těleso 400x1250 mm, středové připojení, černá mat 600.112.6
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | ALBRECHT |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 400x1250 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Objem | 4.30 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 437 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| EAN | 8590913943041 |
| Taric | 73221900 |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Dvojháček pro rovná a oblá otopná tělesa, chrom 1801-23
na objednávku405 Kč
Při platbě předem pouze 383 Kč
WICHER připojovací sada termostatická pro středové připojení 50mm, černá mat 600.311.6
expedice do 7 dnů2 455 Kč
Při platbě předem pouze 2 316 Kč
WICHER krycí rozeta pro středové připojení 50mm, černá mat 600.315.6
expedice do 7 dnů660 Kč
Při platbě předem pouze 622 Kč
Háček na otopná tělesa, termoplast, čirá 202500
expedice do 7 dnů133 Kč
Při platbě předem pouze 126 Kč
Mohlo by Vás zajímat

