AKASYA kosmetické zrcátko na postavení, 105x227mm, černá/akácie
AKASYA kosmetické zrcátko na postavení, 105x227mm, černá/akácie
| Výrobce: | Výrobce: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-03118110 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Ridder |
| Adresa výrobce: | Ridder Straße 1, Singhofen, Germany |
| E-mail: | info@ridder-online.de |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | AKASYA |
| Rozměr | 112x275x115 mm |
| Šířka | 112 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Dřevo, Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197135 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |

