AIDA držák ručníků 300x60mm, chrom AI320
AIDA držák ručníků 300x60mm, chrom AI320
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | AIDA |
| Rozměr | 376x40x60 mm |
| Délka | 376 mm |
| Šířka | 376 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5150 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062097201 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
AIDA dávkovač mýdla 270 ml, mléčné sklo, chrom AI019
expedice do 7 dnů1 187 Kč
Při platbě předem pouze 1 104 Kč
AIDA dvojitý držák ručníků otočný 320mm, chrom AI021
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PALATINO dlažba Natural Rect. 59,1x119,1 (1,41m2) PTN008
expedice do 7 dnů1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč

